KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13027047
nr 1302 7047
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, PT, Lejonbacken Stockholm. Signerad, daterad -71. Motivet: 23x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:05:50
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén